Про компанію

 Компанія "Два капітана". Опалювальне обладнання в Вінниці. Недороге насосне обладнання в Вінниці
3333

     Наша компанія пропонує найширший асортимент різноманітного опалювального обладнання в Вінницькому регіоні, а також і все найпотрібніше для організації процесу опалення, каналізації та водопостачання. У нас завжди в наявності якісні котли опалення в Вінниці, бойлери, пальники, газові колонки, конвектори, радіатори, насосні станції та насоси, системи автономного опалення та багато-багато іншого. Також наші фахівці здійснюють проектування опалювальних систем, їх монтаж і якісне сервісне і гарантійне обслуговування опалювального обладнання в Вінниці.

    У нас є повний спектр послуг: від вибору обладнання до його установки!
«Два капітани» надає повне різномаіття послуг в сфері опалення, водопостачання та кондиціонування. Уже багато років наша компанія була, є і буде надійним і виконавчим фахівцем даної галузі.
1. Дата заснування 01.06.2003р.
2. Спеціалізація Компанії. Продаж, монтаж, обслуговування, ремонт і оптимізація систем опалення в Вінниці, водопроводу, каналізації.
3. Досягнення. У 2011 р отримана перша ліцензія на право виконання спеціальних робіт. За час роботи Компанії, напрацьовано великий масив технічної інформації по експлуатації обладнання і систем, придбаний необхідний досвід. Завдяки тісним і регулярним контактам з виробниками обладнання, постійно підвищується рівень підготовки монтажників і фахівців з сервісу. В даний час фахівці Компанії виконують монтаж, оптимізацію і сервісне обслуговування опалювальних, водопровідних або каналізаційних систем практично будь-якого рівня складності.
4. Компанія реалізує і обслуговує опалювальне обладнання в Вінниці наступних фірм:
а) газові котли в Вінниці ELECTROLUX, NOVA, FLORIDA, FERROLI, BIASI, RÖDA;
б) твердопаливні котли в Вінниці VIADRUS, DEMRAD, ATMOS, HEIZTECHNIK;
в) електричні котли в Вінниці KOSPEL.
5. Компанія реалізує і обслуговує водонагрівачі в Вінниці (бойлери) наступних фірм: ATLANTIC, TERMEX, ARISTON, GORENJE, NOVATEC.
6. Компанія реалізує і обслуговує газові колонки у Вінниці наступних фірм: TERMET, FERROLI.
7. Компанія реалізує і обслуговує радіатори опалення наступних фірм:
а) радіатори з алюмінієвих сплавів FONDITAL, NOVA FLORIDA;
б) біметалеві і сталеві радіатори ROZMA, KERMI, DJOUL, BERKE, CORADO.
8. Компанія реалізує і обслуговує насосне обладнання в Вінниці наступних фірм:
а) насоси водопостачання GRUNDFOS, PEDROLLO, SPRUT;
б) насоси циркуляційні WILO, GRUNDFOS, SPRUT;
в) насоси фекальні PEDROLLO, SPRUT.
9. Компанія пропонує розширювальні баки та гідроакумулятори.
10. Системи фільтрації в Вінниці води побутові та системи водопідготовки ATLAS, AKVAFILTER, НАША ВОДА, CLARK CORPORATION.
11. Запірна арматура в Вінниці VALTEC.
12. Терморегулююча арматура в Вінниці HERZ, GIACOMINI.
13. Реалізуємо поліпропіленові та металопластикові труби, фітинги.

Популярні запити нашого сайту:
опалювальне обладнання вінниця, котел купити вінниця, купити котел в вінниці, купити котел в вінниці недорого, насос купити в вінниці, насос вінниця, насосне обладнання вінниця, водонагрівач вінниця купити, газова колонка вінниця, бойлер купити в вінниці, бойлер вінниця, запірна арматура вінниця купити, труба вінниця, купити трубу в Вінниці, ремонт вінниця, ремонт котлів вінниця, купити радіатор вінниця, насоси фекальні вінниця, отопительное оборудование винница, котел купить винница, купить котел в виннице, купить котел в виннице недорого, насос купить в виннице, насос винница, насосное оборудование винница, водонагреватель винница купить, газовая колонка винница, бойлер купить в виннице, бойлер винница, запорная арматура винница купить, труба винница, купить трубу в виннице, ремонт винница, ремонт котлов винница, купить радиатор винница, насосы фекальные винница
шаблоны joomla

desktopwallpapers.org.ua 2826