• 1
  • 2
  • 3
  • 4

Як правильно вибрати водонагрівач?

  • Автор: dvakapitana

 

     При покупці водонагрівача необхідно визначитися з його розташуванням, об'ємом ємності та потужності електричного тена. Так як у нас існує великий вибір цих приладів, тому потрібно врахувати ряд технічних параметрів. У переважній більшості бойлери поміщають в сантехнічних приміщеннях, так як це найбільш практичне рішення в зв'язку з обмеженою площею в наших будинках. Тому потрібно зробити точні виміри місця розташування водонагрівача, щоб в подальшому орієнтуватися на монтажні розміри.

     Також потрібно врахувати обсяг резервуара бойлера, кількість споживачів гарячої води, пряме призначення (побутове використання, технічне використання). Ці параметри впливають на вибір обсягу резервуара, щоб витрата води відповідала Вашим потребам. В середньому для однієї людини вистачає бака ємністю 50л, але за умови економної витрати води. Також потрібно врахувати, як часто Ваша сім'я приймає душ або ванну, і оптимізувати час прийому. Так як на всіх жителів одного підігрітого бака води не вистачить, і потрібно буде підігрівати ще. Від цього можна відштовхуватися, але краще прорахувати витрати води самостійно, так як споживання води у всіх різний.

    При підборі водонагрівача потрібно звернути увагу на потужність електричного Тена, так як він відповідає за швидкість підігріву води і за витрату електроенергії. Тому потрібно ознайомитися з технічною документацією на даний виріб, оптимальних параметрів немає, все залежить від призначення і кількості споживачів гарячої води. Купувати потужний бойлер без необхідності також не потрібно, тому уважно вивчіть документацію різних виробів і виберіть необхідний параметр потужності.

     Дуже потужний тен споживає багато енергії, і відповідно навантаження на електромережу приміщення зростає. В такому випадку буде перегріватися проводка, і при відсутності автоматичних вимикачів можливий спалах. Уникайте використання водонагрівач через переносні системи, проведіть окрему лінію.

    Корисна інформація

    Найкраще вибрати бойлер, в якому проводиться нагрів води в баку з нержавіючої сталі або з титановим покриттям, так як цей вид бойлерів відрізняється стійкістю до жорсткої воді, збільшує тривалість експлуатації. Також якщо Вам потрібен водонагрівач з великим об'ємом бака, то можна вибрати прилад з горизонтальним розміщенням. Він коштує дорожче, але якщо потрібно, то ціна не має значення.

шаблоны joomla

Новини


desktopwallpapers.org.ua 2826