• 1
  • 2
  • 3
  • 4

Поради по опалювальному устаткуванню

  • Автор: dvakapitana

 

ЕКОНОМНЕ ОПАЛЕННЯ - ВИБІР котла та РАДІАТОРА ДЛЯ ОПАЛЕННЯ

    Люди нашого часу прагнуть підняти рівень свого життя до Європейської. А в цій частині світу, як відомо, процвітає індивідуалізм. Про його переваги та недоліки ми сперечатися не будемо, а зупинимося на одному з «віянь Заходу». Індивідуальне опалення дає нам незалежність від комунальних служб і дозволяє самостійно регулювати температурний режим в приміщенні, вибирати необхідний час роботи котла. Однак тих, хто ніколи не стикався з такою системою, може відштовхнути вартість обладнання, його встановлення і споживаного «палива». Щоб не розчаруватися в системі індивідуального опалення, потрібно її заздалегідь продумати і спланувати.

    По-перше, визначте найбільш підходящий варіант обладнання: газовий, електричний, дизельний або твердопаливний котел для опалення. Саме вартість і витрата цих матеріалів - головний критерій прорахунку економічності індивідуального опалення. Сьогодні багато зупиняються на газовому котлі: це дешевше, ніж опалення від електрики. Окремий плюс - опалення у вашому будинку є навіть під час відключення електроенергії. Також для економії тепла необхідно встановити.      По-друге, виберіть відповідну потужність котла. Не потрібно брати серйозне обладнання для малогабаритного приміщення: ви будете використовувати котел упівсили, а платити доведеться багато. Крім того, потужні моделі досить габаритні. Але і економити на котлі також не варто. Проконсультуйтеся з фахівцем і придбайте саме те обладнання, яке вирішить всі поставлені завдання.

    По-третє, підберіть правильний радіатор. Вони розрізняються в основному за матеріалом, з якого виготовлені. Сталь, чавун, алюміній і биометалл. Чавун має невисоку тепловіддачу, зате він дуже довговічний. Сталь і алюміній добре прогріваються, але схильні до корозії. Биометалл - це сплав сталі та алюмінію, який з'єднав їх гідності. Недолік такого радіатора - висока вартість.

     На чому точно не варто економити, так це на послугах професіоналів, коли необхідна установка котла. Їх грамотна робота допоможе вам отримати тільки позитивні емоції від використання індивідуальної системи опалення.

шаблоны joomla

Новини


desktopwallpapers.org.ua 2826